STOPRO s.r.o. STOPRO spol. s r.o. | Architektura - Design - Inženýring


Inovace

Architektonická kancelář STOPRO Architects založená roku 1992 disponuje rozsáhlými zkušenostmi a referencemi od soukromých vil až po velká nákupní centra. Společnost má dva jednatele – Nikolu Stojanova a Vladimíru Štíchovou. Hlavní prioritou firmy je poskytovat zákazníkům profesionální práci, s důrazem na kvalitu, efektivitu a spolehlivost. Kromě architektury klademe značný důraz na technická a ekonomická řešení projektů a na dobrou komunikaci s klienty. Společnost trvale udržuje pojištění odpovědnosti za škody ve výši 40 milionů Kč a je držitelem certifikátu ISO 9001.

"Benchmark"

Před tím, než začneme jakoukoliv práci na projektu, snažíme se vždy přesně odhadnout, buď přímo od klienta nebo prostřednictvím našich zkušeností, jaké jsou kritické atributy daného projektu.

Pečlivě porovnáváme atributy projektu jako čas, rozpočet, otázky životního prostředí, náklady a mnoho dalších, se standardy odvětví a s očekáváním klienta.

Vždy se snažíme překonat tyto standardy a očekávání prostřednictvím důkladného procesu zahrnujícího znalosti, zkušenosti a standardy odvětví.

Benchmark


© 2007-2020 STOPRO spol. s r.o. ■ Mapa stránekInformace o webuRSSCMS

Webdesign a hosting Nux s.r.o.