STOPRO s.r.o. STOPRO spol. s r.o. | Architektura - Design - Inženýring


Vzdělávání

Architektonická kancelář STOPRO Architects založená roku 1992 disponuje rozsáhlými zkušenostmi a referencemi od soukromých vil až po velká nákupní centra. Společnost má dva jednatele – Nikolu Stojanova a Vladimíru Štíchovou. Hlavní prioritou firmy je poskytovat zákazníkům profesionální práci, s důrazem na kvalitu, efektivitu a spolehlivost. Kromě architektury klademe značný důraz na technická a ekonomická řešení projektů a na dobrou komunikaci s klienty. Společnost trvale udržuje pojištění odpovědnosti za škody ve výši 40 milionů Kč a je držitelem certifikátu ISO 9001.

"Learning organisation"

Chápeme, že úspěšná organizace se musí průběžně adaptovat a učit tak, aby byla schopna reagovat na změny prostředí a růst. Všichni profesionální členové STOPRO Architects se účastní pravidelných odborných seminářů a konferencí, ať už organizovaných interně nebo externě.

Máme vytvořen konzistentní systém vyhodnocování projektů, který zajišťuje nejvyšší možný standard všech našich projektových výstupů a to, že klient vždy získá nejvyšší kvalitu.

Učíme se z našich minulých projektů a vždy pečlivě porovnáváme jakýkoliv nový projekt s těmi, které již byly dokončeny, přičemž využíváme našich patnáctiletých zkušeností.

Vzdělávání


© 2007-2019 STOPRO spol. s r.o. ■ Mapa stránekInformace o webuRSSCMS

Webdesign a hosting Nux s.r.o.